No Recent Activity

4 Visitor Messages

  1. Każdy projekt traktujemy jak ten największy i najważniejszy. Wszystkie te elementy i więcej zintegrujemy. Tworzymy sklepy internetowe dla firm i dla klientów indywidualnych, realizowane w oparciu o najnowsze rozwiązania, do samodzielnej aktualizacji (system CMS) z indywidualnym atrakcyjnym projektem graficznym, hostingiem i rezerwacją domen. W zależności od specyfiki i ilości produktów w ofercie dobieramy najbardziej optymalne moduły m. Co więcej, Go3. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze preferencje i sugestie Klienta.
  2. Wdrażane przez nas sklepy tworzone są zgodnie z najnowszymi standardami i trendami przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności. Firma Netpix wyspecjalizowała się w tworzeniu sklepów internetowych, zarówno tych mniejszych jak i większych gdzie na jednym panelu administracyjnym jest kilka sklepów, rozbudowana struktura zarządzania z poziomami dostępu oraz liczne dedykowane integracje. W oparciu o długofalowy plan monetyzacji ruchu na Twojej platformie, dostosujemy narzędzia adekwatne do skali Twojego biznesu i zapewnimy najwyższą jakość doświadczenia kupującym. Od projektowania po wdrożenie oraz testy. Wyróżniamy się tym, że jesteśmy bardzo elastyczni w kontaktach z naszymi klientami i zawsze staramy się spełnić ich indywidualne oczekiwania. My jednak staraliśmy się, aby już w standardzie, bez dodatkowych opłat miał wszystko czego potrzebuje profesjonalny i nowoczesny sklep internetowy.
  3. Wdrażane przez nas sklepy tworzone są zgodnie z najnowszymi standardami i trendami przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności. Firma Netpix wyspecjalizowała się w tworzeniu sklepów internetowych, zarówno tych mniejszych jak i większych gdzie na jednym panelu administracyjnym jest kilka sklepów, rozbudowana struktura zarządzania z poziomami dostępu oraz liczne dedykowane integracje. Zależy Państwu na czasie zapraszamy do współpracy. Obsługa sklepu jest banalnie prosta. Tworzymy niezawodne sklepy internetowe wraz z panelami administratora. Najważniejszą cechą sklepów prestaplay to przyjazny panel administracyjny i łatwość obsługi.
  4. Obejmuje ona pełną pomoc w zakresie podstawowych jak i zaawansowanych funkcjonalności sklepu oraz pełne wsparcie techniczne w przypadku awarii. To tam masz magazyn, sprzedaż, kontrahentów, finanse. Proponujemy kompleksowe rozwiązania polegające na stworzeniu dla Twojej firmy witryny internetowej oraz skuteczną promocję strony w internecie. Rozszerzona funkcjonalność, pełna optymalizacja sklepu internetowego oraz wiele więcej. Obsługa jest prosta i intuicyjna, co pozwala na szybkie zapoznanie się właściciela sklepu-internetowego z jego funkcjonalnością. Mamy za sobą dziesiątki realizacji stron www na różny temat.
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About jestemnadal

Basic Information

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
15-06-2018 04:22 PM
General Information
Last Activity
15-06-2018 04:22 PM
Join Date
14-06-2018
Referrals
0
Home Page
https://netpix.pl/sklepy-internetowe/
No results to display...
No results to display...
No results to display...
No results to show...